(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Επικοινωνήστε μαζί μας

[profiler]
Memory usage: real: 11534336, emalloc: 11300848
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4185100
mage::app::init::system_config0.0014127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7840
mage::app::init::stores0.010711,138,7761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00481473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0002142,9840
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00191173,752262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141105,096262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0016133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001161,2240
mage::dispatch::routers_match0.3908100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.021511,974,2962,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015257,8240
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0005132,4560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00371126,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01051518,4640
OBSERVER: log0.00811190,3280
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8320
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0006137,3200
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005134,2640
OBSERVER: pagecache0.0004119,6880
OBSERVER: persistent0.00085150,2400
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004180,4560
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index0.3029100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006171,0880
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0003158,3440
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_load0.0003141,8880
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_generate_xml0.004416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00251102,3680
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0024199,2640
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0010156,0400
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0009152,8160
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_generate_blocks0.099014,423,6244,194,304
BLOCK: formkey0.00071153,5680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00347630,2720
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00107633,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0004764,1520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003764,1200
BLOCK: root0.0005171,768262,144
BLOCK: head0.00041146,1920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000317224,9040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00043846,5520
BLOCK: js_cookies0.0003167,544262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032645,4080
BLOCK: after_body_start0.00031112,5200
BLOCK: global_notices0.0002165,8720
BLOCK: header0.0646166,784262,144
BLOCK: top.links0.0006169,1760
BLOCK: store_language0.0004168,2240
BLOCK: catalog.topnav0.00141285,728262,144
BLOCK: welcome0.0003165,0880
BLOCK: top.container0.0004157,672262,144
BLOCK: global_messages0.00071151,3680
BLOCK: footer0.00051101,728262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,2240
BLOCK: cms_footer_links0.0003158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015291,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00021811,0480
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00071236,0240
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018481,728262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,0400
BLOCK: top.search0.0005265,5280
BLOCK: return_link0.00061141,2880
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,472262,144
BLOCK: right.poll0.00061114,416262,144
BLOCK: tags_popular0.0004167,6160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061165,536262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004185,1120
BLOCK: google_analytics0.0004170,1120
BLOCK: wishlist_link0.0004172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,816262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,2240
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,112262,144
BLOCK: top.search.content0.0004166,9920
BLOCK: 0.00112147,720262,144
BLOCK: store_currency0.0003167,0160
BLOCK: minicart0.00051212,264262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0003166,360262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0003143,9040
OBSERVER: configurableswatches0.0002139,7120
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_render0.1960100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002432,5520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00162428,6560
frontend/smartwave/porto/template/page/1column.phtml0.193112,124,1362,097,152
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.08111519,824524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00233335,5040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01144228,0320
OBSERVER: sharingtool0.00114213,5440
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00854225,8720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006126,7200
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001618,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0003120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.099511,468,9761,572,864
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,4320
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0009122,8640
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00411471,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,8080
locale/currency0.00191250,736262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,6560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,6320
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.08671844,4961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003517266,000262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001151,1760
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005129,5360
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.003667,0960
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0026683,5440
frontend/smartwave/porto/template/contacts/form.phtml0.001415,1440
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0004116,6800