(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Επικοινωνήστε μαζί μας

[profiler]
Memory usage: real: 11796480, emalloc: 11389176
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2867100
mage::app::init::system_config0.0018127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0013192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.010511,7840
mage::app::init::stores0.013011,138,7761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00581473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0002142,9840
init_config_section:stores_greek0.003112,1360
mage::app::init_front_controller0.00301173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0015133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001161,2320
mage::dispatch::routers_match0.2470100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.048811,986,8882,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0027134,0080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0046258,168262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0035132,736262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00751129,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0017130,7680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.010011,129,8002,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02021526,3840
OBSERVER: log0.01071191,5440
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0023136,8320
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0021137,1120
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0020134,0560
OBSERVER: pagecache0.0010119,6080
OBSERVER: persistent0.00455155,1280
OBSERVER: persistent_quote0.00211131,3520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010181,3600
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index0.1956100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0027172,1200
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0017159,1200
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_load0.0003141,8880
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_generate_xml0.004216560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00531103,8880
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00521100,7840
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0021156,6560
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0020153,4320
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_generate_blocks0.062714,451,8324,456,448
BLOCK: formkey0.00461156,192262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00317630,5600
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00117634,0800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003764,1520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002764,1200
BLOCK: root0.0009172,1120
BLOCK: head0.00191147,000262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000217224,9040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00033846,5680
BLOCK: js_cookies0.0005167,8640
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,4640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00022645,5520
BLOCK: after_body_start0.00081113,0560
BLOCK: global_notices0.0005166,160262,144
BLOCK: header0.0006167,0240
BLOCK: top.links0.0009169,4800
BLOCK: store_language0.0008168,5040
BLOCK: catalog.topnav0.00561288,304524,288
BLOCK: welcome0.0005165,3680
BLOCK: top.container0.0006158,4800
BLOCK: global_messages0.00181152,376262,144
BLOCK: footer0.00081102,2960
BLOCK: global_cookie_notice0.0004166,0000
BLOCK: core_profiler0.0005157,496262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0005158,5520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0028292,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00021811,0880
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00221237,264262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0036483,2240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,416262,144
BLOCK: top.search0.0006265,8400
BLOCK: return_link0.00101141,8480
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00431221,368524,288
BLOCK: right.poll0.00171115,1840
BLOCK: tags_popular0.0005167,9840
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101166,3040
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005185,408262,144
BLOCK: google_analytics0.0009170,5040
BLOCK: wishlist_link0.0005172,6000
BLOCK: wishlist_sidebar0.00141177,624262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,5360
BLOCK: addthis_smartlayers0.0006169,600262,144
BLOCK: top.search.content0.0005167,3360
BLOCK: 0.00112148,344262,144
BLOCK: store_currency0.0005167,2960
BLOCK: minicart0.00171213,688262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0008276,904262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,6800
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0007167,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0007144,2320
OBSERVER: configurableswatches0.0006140,0160
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_render0.1193100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002432,5520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00132428,6880
frontend/smartwave/porto/template/page/1column.phtml0.117412,168,3362,097,152
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02251531,032524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00163335,5200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01004228,8000
OBSERVER: sharingtool0.00104213,8880
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00754226,3120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019127,8960
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001418,6240
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0008121,5040
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0006115,7360
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.084111,498,7921,572,864
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0028139,9760
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0013123,6160
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.02571481,440786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0006134,3360
locale/currency0.01321255,712262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016145,1200
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015141,9760
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.04661860,064786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.012817272,456524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001151,0720
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012130,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003110,3600
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0010279,1760
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.004267,0960
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0030684,712262,144
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0008117,6240